Denizyolu Taşımacılığı

Denizyolu Taşımacılığı

PAYLAŞ

Denizyolu taşımacılığı özellikle uluslararası yapılan ticaretlerde başvurulan en hızlı ve en az maliyetli olan yöntemdir. Tüm dünya üzerinden deniz ulaşımına müsait olan ülkelerde yük gemileri aracılığı ile deniz taşımacılığı yapılmaktadır. Bu taşımacılık işlerinde dilerseniz komple bir konteynır ürün veya malzeme gönderebilirken, dilerseniz parça gönderimi de yapabilirsiniz.

Denizyolu taşımacılığında teslimat süreleri sevkiyatın yapılacağı ülkeye göre zaman konusunda farklılıklar göstermektedir. Havayolu taşımacılığı hizmetine göre elbette çok daha uzun sürelerde teslimatlar gerçekleşmektedir. Ancak yine havayolu taşımacılığına göre çok daha az fiyatlarda hizmet vermektedir.

Denizyolu taşımacılığı çoğu kez bir karayolu taşımacılığı ile desteklenmektedir. Çoğu ülkeye yapılan teslimatlar da eşya veya malzemeler deniz yolu ile belirli bir noktaya gelmekte ve buradan teslimat adresine karayolu taşımacılığı ile devam etmektedir.

CLK Logistics İle Güvenli Taşımacılık

CLK Logistics firması ülkemizde kurulmuş ve yıllardır Bursa merkezli olarak hizmet veren en büyük nakliye ve lojistik firmalarından birisidir. Firma birçok dünya ülkesine kara, deniz ve havayolu ile taşımacılık hizmeti vermektedir. Bugüne kadar taşımış olduğu her bir malda aynı kalite ve özveri ile çalışmıştır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmakladır. Bunun için en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sizlere sunmayı hedeflemektedir.

Sizlerde her türlü taşımacılık işiniz için firmaya ulaşabilirsiniz. clk-logistics.com adresi üzerinden giriş yapabilir ve site içeriğinde yer alan iletişim bilgilerinden firma yetkilileri ile görüşmeler sağlayabilirsiniz.

PAYLAŞ