Baglama büyüsü Ne İçin Yapılır

Baglama büyüsü Ne İçin Yapılır

PAYLAŞ

İnsanlar dünyanın var oluşundan beri aşk duygusunu yaşamaktadır. Aşk paylaşıldığında insanın ayaklarını mutlulukta yerden kesecek bir duygu iken ayrılık olduğunda ise çekilemeyecek kadar ağır bir acıya dönüşmektedir. Ayrılık acısını kaldıramayanlar aşk büyüsü yaptırarak giden sevgilinin geri dönmesini istemektedir. Bu büyü için çeşitli işlemler yapılmalıdır. Ve bu işlemlerin herhangi birinin eksik kalması büyünün ters tepmesine veya beklenmedik olumsuzlukların yaşanmasına neden olabilir. Bundan dolayı aşk büyüsü yaptırmak isteyenlerin tecrübeli bir medyuma gitmeleri tavsiye edilir. Ayrıca büyüde yapılan tılsımlar çok güçlü olduğundan her durumda uygulanmamaktadır. Uygulanmayacak durumları anlayabilen biriyle çalışmak ise ayrıca önemlidir. Aşk büyüsünün yapılacağı kişi hakkında toplanması gereken bilgilerin ve malzemelerin eksiksiz olmasına özen gösterilmelidir.

Bağlılık İçin Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Eşler, sevgililer bağlılıkları artırabilmek ve sevdiğinin kendinden ayrılmaması için papaz büyüsü yaptırmaktadır. Bu büyü çok tesirli olduğundan yaptırmadan evvel iyice düşünmek gerekmektedir. Papaz büyüsü adet kanına yapılmaktadır. Adet kanına farklı şeyler karıştırılır. Bu karışımın üzerine Süryanice ve İbranice bazı ifadeler okunur. Okunmuş olan bu şey bağlanması istenen erkeğe yedirilir veya içirilir. Böylece bu erkek büyüyü yaptıran kadına deli gibi bağlanır. Bu sadece erkekler için yapılmaz bayanlar için de yapılabilir. Okunan Süryanice ve İbranice ifadelerden yola çıkarak bu büyü Süryani büyüleri ve Hıristiyan büyüleri ile karıştırılmaktadır. Oysaki her ikisinden de farklıdır. Hiç alakası yoktur. Ayrıca bu büyünün papaz tarafından da yapılması gerekmez. Halk arasındaki yanlış inanış büyünün adından kaynaklanmaktadır.

Bağlama Büyüsü Ne Kadar Sürede Tesir Eder?

Eşlerin, sevgililerin gözlerinin başka birini görmemesi, nereye bakarlarsa baksınlar sadece o kişiyi görmesi için bazı insanlar bağlama büyüsü yaptırmaktadır. Bağlama büyüsü çok tesirli olduğundan ve bağladıktan sonra ayrılma ihtimali olmadığından iyice düşünüp öyle karar vermek gerekir. Büyü büyük çoğunlukta istenilen tesiri bırakmaktadır. Fakat bazı kişiler vardırki defalarda yapılsa dahi tutmamaktadır. Bu tür kişiler için fazla ısrar etmemek gerekir. Çünkü hayırlı olacak olsa tesir ederdi diye düşünmek gerekir. Büyünün tesiri 14 gün ile 21 gün arasında değişmektedir. Her şeyde olduğu gibi bu büyülerde de tesir için bekleme ve kuluçka dönemi bulunmaktadır. Bu dönemi beklerken biraz sabır göstermek gerekir. Hemen olsun diye medyumu acele ettirmek yanlış sonuçlar elde edilmesine neden olur. Bundan dolayı Zihni Hoca bu konuda gerekli uyarıları sizlere yapacaktır. Resmi web sitesi aracılıgı ile ulaşmak için https://www.zihnihoca.com/

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK