Büyükbaş Hayvancılık

Büyükbaş Hayvancılık

PAYLAŞ

Hayvancılık ülkemizde geçmişten bugüne kadar tarımla birlikte en çok yapılan işlerden birisi olmuştur. Kars hayvancılık konusunda kendini geliştirmiş ve tüm ülke çapında talep edilir duruma gelmiş illerimizden birisidir.

Hayvancılık özellikle kırsal bölgelerde yaşayanlar için en önemli geçim kaynaklarından birisi olmaktadır. Kendi elleriyle yetiştirmiş oldukları büyükbaş ya da küçükbaş hayvanları kurban bayramlarından önce ya da ihtiyaç olunması durumunda kesim için satılmaktadır. Bunun dışında bu işi bizim gibi meslek haline getirmiş olan firmalar sayesinde büyük taleplerin karşılanması için çalışılmaktadır. Kars Güneş Hayvancılık olarak 1978 yılından bugüne verdiğimiz kaliteli hizmetler sayesinde ülkenin dört bir yanında memnun müşterilere sahip olabilmekteyiz. Yıllardır yapmış olduğumuz işler sayesinde kazandığımız tecrübeler sayesinde hayvanların istenilen her yere sevkiyatının kolayca yapılabilmesi de sağlanabilmektedir.

Büyükbaş Hayvan Fiyatları

Kars hayvan fiyatları bu işi yapan diğer firmalara nazaran daha uygun olarak bulunabilecektir. 100/8 fireli olarak 300 kg altı canlı inek baskül fiyatı 10 TL olurken 400 kg üstü 11 TL olarak belirlenmiştir. Bu fiyatlar araştırıldığında diğer firmalara göre oldukça uygun fiyatlı olduğu görülecektir. Aynı zamanda almış olduğunuz hayvanların sağlıklı ve oldukça kaliteli etlere sahip olduklarını da göreceksiniz. Siz de bizlerden hizmet almayı seçmiş olan diğer müşterilerimiz gibi yaptığınız alışverişten memnun ayrılabileceksiniz. Kars hayvan pazarı bu konuda diğer illerimize nazaran kalitesiyle kendi adından söz ettirmeyi başarmaktadır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK