Dünyanın her yerinde iletişim kurun

Dünyanın her yerinde iletişim kurun

PAYLAŞ

Bir bilgisayarı veya bir mobil cihazı dünyanın neresinde satın alırsanız alın, makinenin ana dilinin İngilizce olduğunu görürsünüz. Bir otomobilin kullanma kılavuzunda öncelikle İngilizce kullanıldığı gibi uluslar arası taşımacılık sisteminin de ana dili İngilizcedir. Kısacası İngilizce tartışmasız biçimde dünyanın ortak dillidir. Bu durumda eğitim kurumu arıyor olmanız da hiç şaşılacak bir durum değildir. Dünya ile iletişim halinde olabilmek isteyen herkesin bu yetiyi vakit kaybetmeden kazanmak üzere harekete geçmesi gerekir. Aksi halde global kültürden kopuk yaşayacağınız gibi, profesyonel hayatınızda da bir çok zorlukla karşılaşabilirsiniz. Tabii İngilizce biliyor olmanın zorunlu olduğu bir işyerinde çalışıyorsanız bu zorluktan öte işi kaybetmemek veya kazanabilmek için bir temel gereksinimdir. Birçok işletmeden lisans diplomaları ile ilişkili olmadığı halde, bir çok yabancı dil bildikleri yüksek mevkilerde görev alırken, meslek mensupları; yabancı dil bilmedikleri için işsiz dahi kalabilmektedir.

İngilizce Eğitimi Almaya Başlayın

Hayatınızdan kısa zaman dilimlerini İngilizce öğrenme işine ayırarak İngilizce öğrenebilir, kolayca sonuca ulaşabilirsiniz. Bu noktada geçmiş deneyimlerinizi unutmalısınız. Örgün eğitim bünyesinde aldığınız İngilizce eğitimi ile Bakırköy İngilizce Kursları bünyesinde alacağınız eğitim oldukça farklı niteliklere sahiptir. Biz verdiğimiz İngilizce Kursları bünyesinde Amerikan otoriteleri tarafından geliştirilen modern programları kullanırız. Bu sayede doğrudan dili kaynağından öğrenir ve en hızlı şekilde öğrenebilirsiniz. Ayrıca kurumumuzda, en üst seviyeye kadar İngilizce öğrenebilir, dilerseniz mesleki İngilizce programlarına da katılabilirsiniz.

Gecikmeyin, hemen yükselmeye başlayın

Gerek sosyal yaşantınızda , gerekse iş yaşantınızda daha önemli bir pozisyona sahip olmak için İngilizce öğrenmeye hemen başlayın. Alacağınız ilk dersten itibaren yaşama bakışınızın geliştiğini ve adeta dünyayı daha doğru yorumlayabildiğinizi hissedeceksiniz. İngilizce bilgi kaynaklarını kolayca inceleyebilecek, yabancı yayınları takip edebilecek, mesleğinizle ilgili kaynaklardan bilgi edinebilecek ve kendinizi geliştirebileceksiniz. Unutmayın; 21.yüzyılda bir çok bilgi kaynağı İngilizcedir ve hepsinin Türkçe çevirisi mevcut değildir. Tüm dünyanın bilgisine hükmetmeye başlamak için ise bize hemen ulaşabilirsiniz. Size Bakırköy İngilizce Kursları kapsamında bu yetiyi kazandırmaktan memnuniyet duyacağız. TÜRK AMERİKAN DERNEĞİ YABANCI DİL KURSU BAKIRKÖY olarak en yüksek standartlarda İngilizce kursları programlarını sizlere sunmaktayız. Hakkımızda daha detaylı bilgi almak için www.tadbakirkoy.com adresiniz ziyaret edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK