En Çok Userli Usko Tarzı Pvp Serverler

En Çok Userli Usko Tarzı Pvp Serverler

PAYLAŞ

Merhaba bir çok insan benim gibi yıllardır ilk günkü heycanla oynanan KO nun sıkı takipçisidir. Bir çok kişi severek oynasa da bazen kalitesiz kapanan hile dolu serverlerde vakit kaybı yaşamıştır. Ama artık vakit kaybı yaşamıcağım bir server keşfettim kalitesi, user sayısı, yönetimi ve daha bir çok özelliğiyle dikkatimi çeken ve oynamaya başladığım serveri sizlerle paylaşacağım. Öncelikle serverde hile yok bug yok yönetim kadrosu 7-24 online olduğu için en ufak bir bug hile v.b durumda anti chati hemen güncelliyorlar böylece emek kaybı olmuyor. Ayrıca oyun esnasında hoşuma giden diğer biyanıda tam 2 haftadır 1 kere bile oyunda lag yaşamadım sunucuları ve verdikleri hizmet çok iyi.

Knight online pvp serverler arasında kısa zaman yükselen Logos War user sayısıda baya yüksek oyundan keyif alacak derecede fazla 🙂 bazen 1 pt ile peşimizden ırk koşturduğumuz çok oldu. Ayrıca gün içinde herşey düzen içinde event saatleri filan sürekli oyunu aktif tutuyor. Ayrıca serverde diğer serverler gibi edit satışı yok. Sadece usko da olan scler var onlarıda kredi kartıyla veya havaleyle çok rahat bir şekilde temin edebiliyorsunuz. Ayrıca oyunun panelinde 7-24 hizmet veren canlı destek hattı mevcut istediğim zaman iletişime geçiyorum. Bütün joblar eşit ben genelde warrior ve asas oynadım ama diğer tüm joblarlavs attım el beceresi olan ve playerliği olan herkes serverde tüm jobları kesebilir. He bu arada unutmadan oyundan bir kaç kare fotoğraf paylaşıyım sizlerle..

 

Şimdi birazda oyunun özeliklerinden bahsedeyim sizlere.

Açtığınız Joba Göre Verilen Başlangıç İtemleri.
+8 Weapon
+9 ChitinArrmor
+0 Genel Takılar
+0 Iron Set
Bu Eşyalarla Oyuna başlıyorsunuz. Sonrasında pkattıkcacharınıza Her Killde 1.5 milyon Noah Gelecektir.  Her 5 Killde 1 Adet Silvery Gem (Gümüş)  Kazanırsınız.

Silver Gemden +5 Uniq Eşyalar ve +0 Master Takıları
Takı Upgrade Scroll, Rebirth Upgrade Scroll Gibi itemler düşmektedir.

Yani oyun sizlere Pk Atarak Zamanla İlerleyip Upgrade Yapma İmkanı sunuyor.

Ayrıca CZ’deBosslardan Çeşitli Takılar itemler Düşmekte. EventlerdenFragment Of Avarice ile Mavi Kutu Tarzida Ödüller Kazanırsınız. Bunlarıda Kırarak Çeşitli Eşyalar itemler Elde Edersiniz.

Ben Keyif Alacagınıza %100 Eminim Gelelim Bu Güzel Serverin Giriş Bilgilerine Altta sizlerle paylaşıyorum oyunda görüşmek dileklerimle 🙂

IP: login.logoswar.com
Panel: Kinght Online indir

PAYLAŞ