Instagram’da Güvenli Beğeni Hilesi

Instagram’da Güvenli Beğeni Hilesi

PAYLAŞ

İnternet kullanımı son yıllarda oldukça yaygınlaştı. Bunda akıllı telefonların etkisi de yadsınamaz derecede büyük. Akıllı telefonlar sayesinde de hayatımıza yeni birçok uygulama girdi. Bunlardan biri de Instagram. Instagram hem kullanıcı sayısı bakımından hem de gülük yapılan toplam paylaşım sayısı bakımından en çok tercih edilen sosyal medya uygulamasıdır. Bu nedenle bu uygulamada herkes popüler olmak ister. Bu uygulamada popüler olarak para kazanan da birçok kişi vardır. Bu nedenle birçok kişi çeşitli takipçi ve beğeni hileleri alarak burada popüler olmaya çalışır. Crovu.co/instagram-begeni-satin-al kaliteli hizmet sunan ender sitelerden bir tanesidir. Güvenli bir şekilde alışveriş yapmanız mümkündür.

Sitenin sunduğu Hizmetler Nelerdir?

Site birçok hizmeti sunmaktadır. Çeşitli takipçi, beğeni hileleri kullanmanız mümkün. Ayrıca Crovu instagram beğeni paketleri sayesinde bu hizmetlerden size uygun olanını seçme imkanınızda vardır. Çeşitli Türk veya Yabancı hesapların takip etmesini ve paylaşımlarınızı beğenmesini sağlayabilirsiniz.

Hile Kullandığımız Anlaşılır Mı?

Hile kullandığınız kısmen anlaşılabilir. Mesela 100 takipçiniz varsa ve 5 bin kişinin fotoğrafınızı beğenmesini sağlayacak hile kullanırsanız tabi ki bunun hile olduğu anlaşılır. Hile olduğunu gizleyecek en önemli yol beğeni ve takipçi hilesini eş zamanlı olarak almaktır. Bu sayede beğeni sayılarınız takipçi sayınıza oranlı gelecek ve kimse sizin hile kullandığınızı anlamayacak. Günümüzde bu şekilde 2 hileyi kullanarak fenomen olan birçok örnek vardır.

https://crovu.co/instagram-begeni-satin-al/

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK