Kadın Hastalıkları Ve Doğum Alanında Uzman Bilgisi

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Alanında Uzman Bilgisi

PAYLAŞ

Sağlık merkezimiz alanında en yetkin hekimler ile faaliyet göstermektedir. Hekimlerimiz kadın sağlığı konusunda uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile becerilerini birleştirerek hastalarımıza hizmet verirler. Sağlık merkezimizde en sık uygulanan işlemlerden bir tanesi ise kürtaj hizmetidir. Bu hizmet kapsamında herhangi bir acı ya da ağrı duyulmaksızın en modern ve en kolay yöntemler ile işlem gerçekleştirilir. Hata İzmir kürtaj hizmetinden sonra hasta sadece yarım saat içerisinde taburcu edilebilmektedir. Başka bir deyiş ile bu sağlık uygulaması hiçbir surette hastanın günlük yaşantısını etkilemeyecek şekilde sağlık merkezimiz tarafından uygulanmaktadır.

Çok Geniş Kapsamlı Sağlık Uygulamaları

Sağlık merkezimizde uygulanmakta olan yegane sağlık uygulaması bundan ibaret değildir. Bunun yanı sıra kadın hastalıkları ve doğum branşında sezaryen, normal doğum, vajina daraltma ve vajina beyazlatma benzeri işlemler de uzman kadro ile uygulanmaktadır. Buna ek olarak sadece kadın hastalıkları ve doğum branşında değil; çocuk sağlığı ve hastalıkları, beslenme ve diyetetik ile dermatoloji gibi dallarda da sağlık merkezimin ziyaretçilerimizin hizmetindedir. Kürtaj İzmir hizmetinde olduğu gibi bu branşların da tamamında hastaların sunulmuş olan hizmetten memnun şekilde sağlık merkezimizden ayrılmaları sağlanmaktadır. Ne de olsa bu gibi dallarda da alanında en iyi olan hekimler hizmet vermektedir.

Kürtaj Sadece Gebeliği Sonlandırmak İçin Mi Uygulanır?

Sağlık merkezimizdeki kürtaj uygulaması sadece istenmeyen gebeliklere yönelik gerçekleştirilen bir uygulama değildir. Kürtaj, genel anlamda rahmin içinin temizlenmesine yönelik uygulanan bir işlem olarak ifade edilebilir. Yani düşük ile sonlanmış gebeliklerde de pekala uygulanabilmektedir. Sağlık merkezimizde bu uygulama özel vakum tekniği ile icra edilmektedir ve bu sayede operasyon sonrası uzun süreli olarak gündelik hayatın etkilenmesi söz konusu olmamaktadır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK