Kırgızistan Nakliyat

Kırgızistan Nakliyat

PAYLAŞ

Kırgızistan nakliyat konusunda öncü olmayı başaran firma herhangi bir sorun yaşanmadan nakliyat işini yapmaktadır. Haftalık düzenli parsiyel çıkışlarımızın yanı sıra komple yüklemelerinize istediğiniz an araç organize edebilmekteyiz. Parça grupaj ve parsiyel nakliyat yapan firmamız malınızın yolculuk esnasında zarar görmesi halinde cmr sigortası yaptırarak zararı karşılamaktadır. Size teminat sağlayan firmamız ürünlerinizi en güvenilir bir şekilde adrese tam zamanında ulaştırır. İstediğiniz yükü belirtilen adrese en kısa sürede teslim etmeyi garanti ederek nakliyat hizmeti veren vector transport sizlere kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Alanında eğitimli ve yıllardır çalışarak deneyim kazanan personelleri ile birlikte faaliyetlerini göstermektedir.

Kırgızistan karayolu komple tır taşımacılığı ile birlikte İstanbul’da bulunan depolarından çıkış yapmak suretiyle haftanın belirli günlerinde parsiyel kırgızistan nakliye hizmetleri sunmakta, ayrıca gabari dışı ağır nakliyat, konteyner taşımacılığı, frigo tır nakliyesi gibi farklı alanlarda da kesintisiz hizmet sunabilmektedir. Ülkemizde üretimi yapılan her türlü ürün ile yurt dışından gelip transit olarak Kırgızistan’a gitmesi gereken üçüncü ülke kapsamlı ürünlerin tamamını yerli ve yabancı plakalı tırlar ile taşımakta olan vector transport sahip olduğu taşıma yetki belgesi, tır karnesi kapsamında son derece güvenli bir taşıma hizmeti sunmaktadır.

Kırgızistan’dan ülkemize ithal edilen ürünler ile Türkiye üzerinden transit olarak taşınması gereken üçüncü ülke yüklerinin nakliyesini yapabilme kabiliyetine sahip bulunan firmamız Kırgızistan çalışan nakliye firmaları arasında özellikle tercih edilen ve önerilen kurumsal kimlik kazanma yolunda oldukça önemli aşamalar kat etmiş bir pozisyona sahip bulunuyor olmanın haklı gururunu yaşayarak hem ülke ekonomisine destek olmak ve hemde istihdamı büyütmek maksadıyla son teknolojileri yakından takip ediyor, yeni oluşum ve gelişimleri anında yansıma ile sektörde hayata geçiriyor. Günün her saati iletişim hattı aktif bulunan firmamız vector transport uzman personelleri ile sürekli görev başında bulunuyor, sizlerden gelen tüm taleplere en kısa süre beklentilerinizi karşılayacak makul kırgızistan nakliyat navlun ve şartları ile dönüş yapabilmektedir.

PAYLAŞ