Ahmet Nur Çebi’den Şenol Hoca Hakkında Açıklamalar

Ahmet Nur Çebi’den Şenol Hoca Hakkında Açıklamalar

PAYLAŞ

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, teknik direktör Şenol Güneş’in takımdan ayrılma gibi bir düşüncesinin olmadığını belirtirken dikkat çeken ifadeler kullandı.

Olaylı Fenerbahçe derbisi ile ilgili ‘kaldığı yerden devam’ kararı çıkması ve ardından gelen Galatasaray mağlubiyeti ile birlikte takımdan ayrılacağı konuşulan Şenol Güneş’le ilgili ikinci başkan Ahmet Nur Çebi açıklamalarda bulundu.

“Hocamız iki ezeli rakibi bir anda dost yaptı”

Habertürk’e konuşan Çebi, sarı-lacivertliler ile yaşadığı sorunun ardından derbide sarı-kırmızılı taraftarların da hedefi olan Güneş için, “Hocamız iki ezeli rakibi bir anda dost yaptı. İki taraf da bize karşı aynı söylemlerde bulundu. Ne mutlu bize” dedi.

“Fenerbahçe camiasından gelen sözlere çok kırıldı”

Galatasaray maçı öncesi ve sonrası yaptığı açıklamalarla kafa karıştıran ve sezon sonunda Beşiktaş’tan ayrılacağı iddia edilen Şenol Güneş’in bu durumu ile ilgili de konuşan Çebi, şu ifadeleri kullandı;

“Şu an itibarı ile böyle bir durum yok. Son yaşananlar hocamızı çok üzdü. Sürekli konuşuyoruz ve bana hiçbir zaman Beşiktaş’tan ayrılacağı yönünde bir şey söylemedi. Hatta yavaş yavaş yeni sezon planlarını bile yapıyoruz.

Şenol Güneş, olaylı maçta yaşananlar ve sonrasında özellikle Aykut Kocaman ile Fenerbahçe camiasından gelen sözlere çok kırıldı. Hocamız sürekli bunların geçici olduğunu ve insanların kalplerinin kırılmaması gerektiğini söylüyor. Biraz dinlendiği zaman sorun olmaz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK