Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Beydağ Belediyesi 100. Yıl Pazaryeri ve Sosyal Tesisleri’nde İşlemler Hızlandı

Beydağ Belediyesi adına kayıtlı olan taşınmazın İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne tapu devir işlemi bugün gerçekleştirildi. Beydağ Belediyesi’nin …

Beydağ Belediyesi adına kayıtlı

Beydağ Belediyesi adına kayıtlı olan taşınmazın İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne tapu devir işlemi bugün gerçekleştirildi.

Beydağ Belediyesi’nin Cumhuriyet Mahallesi’nde Pazaryeri ve Düğün Salonu olarak kullanılan binanın, statik ömrünü tamamlaması nedeniyle başlatılan çalışmalar sonucunda; içerisinde Otopark, Pazaryeri, Sosyal Tesisler ve Düğün Salonu’nun bulunduğu proje için bir aşama daha gerçekleştirildi. Pazaryeri ve Düğün Salonu Projesi ile ilgili zemin etüt çalışmaları başladı. Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, pazaryerini esnaflar ve Beydağlılar için en iyi faydalanacakları şekilde planladıklarını ifade etti. Beydağlıların rahat ve hijyenik bir ortamda alışveriş yapabilmelerine olanak sağlayacak, nezih ve modern bir düğün salonu, nikah salonu alanına kavuşacak.

Beydağ’a Modern Bir Pazaryeri ve Düğün Salonu İçin Çalışmalar Hızlandı

Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, tapu devir işlemleri sonrası, “Cumhuriyet Mahallesi, Adnan Menderes Caddesinde bulunan İlçemizin pazaryeri ve düğün salonu gibi ihtiyaçlarının karşılandığı eski pazaryeri alanının yıkılarak yerine yeni nesil pazaryeri, düğün salonu ve sosyal tesisleri yapılacak.”dedi.

Başkan Yılmazlar sözlerine “İçerisinde; Asansörlü Otopark, Pazaryeri, Düğün Salonu, Şehir Lokali, Çocuk Oyun Alanı, Toplantı ve Sergi Salonları, Meslek Kursu Atölyeleri, Şehir Kütüphanesi ve Misafirhane gibi tesislerin olacağı büyük projenin başlaması için halkımız adına büyük bir adımı daha kat etmiş bulunmaktayız. Proje ihalesi yapılarak projeleri hazırlanan ve onaylanan Sosyal Tesisimizin Yapım İşi İhalesi başlamıştır.” diye devam etti.

İlçemize hayırlı ve uğurlu olsun

“Pazaryeri ve Düğün Salonu projemizi bir an önce hayata geçirerek Beydağlıların hizmetine sunacağız. Ayrıca bu süreçte desteklerini esirgemeyen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Tunç Soyer ve ekibine çok teşekkür ediyorum. İlçemize hayırlı ve uğurlu olsun.” diye konuşarak ilçeye müjdeyi verdi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı