Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MÜSİAD Kayseri iftarda yetimlerle buluştu

MÜSİAD Kayseri Başkanı Ferhat

MÜSİAD Kayseri Başkanı Ferhat Akmermer, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç,Kayseri protokol üyeleri ve MÜSİAD üyelerinin yanı sıra yetim çocukların ağırladığı ayrıca MÜSİAD Genel Başkanı Mahmut Asmalı’nın da telekonferans ile açılış konuşmasını yaptığı iftar yemeğinde bir konuşma gerçekleştirdi.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
MÜSİAD Kayseri Şube Başkanı Ferhat Akmermer “Bereketin ortağı arttıkça çoğalan iftar soframızda bizlerle birlikte olduğunuz ve bereketinizi paylaştığınız için hepinize teşekkür ediyorum” dedi. Ayrıca MÜSİAD’ın dünyanın 81 farklı ülkesinde bulunan 95 irtibat noktasına sahip olduğunu ve Türkiye genelindeki 83 şubesinin de aynı anda iftar sofrasında buluştuğunu belirtti.

Akmermer ayrıca ramazan ayının sadece oruç ibadetlerinin yerine getirildiği bir ay olmadığını vurgulayarak dayanışma, yardımlaşma ve gönül birliği duygularının da pekiştiği bir dönem olduğunu dile getirdi. Geçtiğimiz yıl yaşanan felaketin ardından gösterilen dayanışmanın önemini vurgulayan Akmermer, Türkiye’nin refahını hedefleyen iş adamları olarak üzerlerine düşen görevleri layıkıyla yerine getirmeye çalıştıklarını söyledi.

Başkan Ferhat Akmermer Konuşmasını ise önümüzdeki ramazan da tüm Müslüman coğrafyasında barış ve adaletin sağlandığı, özellikle Gazze deki zulmün sonsuza dek son bulmuş olduğu bir dünya da çok daha geniş iftar sofralarında buluşmayı Rabbimden niyaz ederek sözlerimi noktalarken her birinize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyor sizleri Allah’a emanet ediyorum dedi.