Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

2020 SON TEKNOLOJİYLE SU SEBİLİ TEMİZLİK HİZMETLERİ

  İçme suyunuzun bütünlüğünü

 

İçme suyunuzun bütünlüğünü sağlamak için programlı temizlik ve sanitasyon önerilir. İki temizlik arasındaki zaman farkı sebilin kullanıldığı koşullara ve ortama bağlı olarak değişecektir. Su temas noktalarının sanitasyon yöntemleri için profesyonel su sebili firmasını tercih edebilirsiniz.

Evde Temizlemek Yetmez

Su sebilini kendi imkanlarınızla temizlediğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Tam kapsamlı su sebili temizlik işlemi için profesyonellerden destek almak gerekir. Profesyonel temizlik şirketi, sebili temizlerken çamaşır suyu veya aşındırıcı temizleyiciler kullanmaz. Su şişesini çıkarır ve musluktan akan fazla suyu boşaltır. Sıcak ve soğuk su akıtan modellerde sıcak tank anahtarını kapatır ve sıcak suyun soğuması için bekler. Soğutucunun arkasındaki tahliye tapası çıkarılır ve su bir kaba boşaltılır. Ardından diğer temizlik detaylarına geçilir.

Ekstra Güvenlik Önlemleri

Profesyonel sebil temizlik ekibi, sebilin arkasında bulunan kilitleme pimini çıkarır. Her iki elin parmak uçlarını sebilin açıklığından kurtulana kadar saat yönünün tersine çevirir ve sebilden çıkarır. Hiçbir şey, anında soğuyan veya ısınan bir su kadar keyif veremez. İçilen bu suyun temiz olması hem sizin hem de sevdiklerinizin sağlığını korur. Bununla birlikte, bazı insanlar, bu rahatlığın ardında göremeyen kirleri göz ardı eder. Tekdez Vip su deposu temizliği hizmetleri ile sebilinizin tam anlamıyla temizlendiğinden emin olabilirsiniz. Paslanmaz çelik, kaliteli ekipman, laboratuvar onaylı parçaları ve profesyonel gıda servis ekipmanlarında kullanım için uygun olan her şeyi kusursuzca temizleyen ekip, içtiğiniz suyun sağlıklı olmasını sağlar. Son teknolojiye sahip özel sebil temizleme ekipmanları ile hizmet veren Tekdez Vip su deposu temizliği hizmetleri kapsamında yerinde hizmet alınması da mümkündür.

Bakteri ve Mikroplara Elveda

Suyun içinde bulunan bakteriler ve mikroplar gözle görünmeyebilir. Tekdez Vip su deposu temizliği hizmetleri ile görünen görünmeyen tüm alanlardaki zararlı organizmalar yok edilir. Temizlikte kullanılan araçlar dayanıklıdır, korozyona karşı son derece dayanıklıdır ve mikrop barındırmaz. Su şişelerinin ve çevredeki su korumalarının kapağına uyan sonda üzerinde zamanla yeşil algler oluşur. Bu yosunların daha fazla üremesini önlemek için, su sebili temizlik firması ile iletişime geçilmelidir. Su sebilinizin temizliğinden endişe ediyorsanız, temizlik firmasına bildirebilirsiniz. Temizlik ekipleri, su sebilindeki tüm parçaların temiz olduğundan ve her şeyin düzgün çalıştığından emin olmak için her bir parçayı özenle temizler.

Düzenli Sebil Bakımı

Düzenli bakım, suyunuzu taze tutmaya yardımcı olur ve göremediğiniz yerlerde nelerin gizlendiğine dair düşüncelerinizi yok ederek zihninizi rahatlatır. Her üç ila altı ayda bir su sebili temizlik işlemini gerçekleştirmek için profesyonel firmaya danışmalısınız. Sebil temizlik firması, evde uyguladığınızdan farklı olarak ozonla sebil temizliği sunacaktır. Ozonla temizlik işlemi ile en küçük mikrop tanesi dahi yok olur. Sebilin uzun süre temiz kalmasını sağlayan ozonla sebil temizliği profesyoneller tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde kendinize ve eşyalarınıza zarar verebilirsiniz.

 

Dünyadaki birçok insanın hastalıklara maruz kalmasının en önemli nedeni kötü hijyen koşullarıdır. Herkesin gün içinde defalarca kullandığı su sebilleri de temiz kalmadığında birer hastalık üretim merkezine dönüşebilir. Ozonla sebil temizliği hizmeti veren firma sayesinde kir birikimini ve enfeksiyonların yayılmasını önleyebilirsiniz.