Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Avcılar İnşaat’tan 2019 Yılına Özel Konut Projesi

İzmir’in en büyük kapalı

İzmir’in en büyük kapalı sosyal alanına sahip bir konut projesinde ev sahibi olmak ister misiniz? Avcılar İnşaat’ın 2019 yılına özel sunduğu Avcılar Prestij ile hayalinizdeki eve uygun fiyatlara sahip olabilir, yaşam standartlarınızı yükseltebilirsiniz. Sosyal olanaklarıyla diğer tüm emlak projelerinden farklı bir yere sahip olan Prestij ile kendinize daha çok vakit ayırabilirsiniz.

Çok Özel Bir Proje: Avcılar Prestij
Gözde markaların bir bir yerini aldığı, geleceğin en karlı yatırım aracı olacak ve İzmir Bornova’nın yükselen değeri Avcılar Prestij sizde hemen bir rezidans veya ofis sahibi olabilirsiniz. Avcılar İnşaat tarafında burada yapılan 3 projeden biri olan ve konumu itibari ile merkezi noktada yükselen Avcılar Prestij 55.000 m² alan üzerine inşa edilmektedir. Birbirinden bağımsız 388 bölüm olarak tasarlanan ve içersin de her şeyin incelikle düşünüldüğü bir proje. Ofis, rezidans, iş yeri ve diğer bölümlerle birlikte Bornova’nın prestijli mimarisini de burada görebileceksiniz.

Özellikle şehir merkezine yakınlığının yanı sıra hava limanı, üniversite ve hastanelere yürüme mesafesinde olması projenin oldukça karlı ve kısa vadede kazanç sağlayacağının en büyük kanıtları arasında yer alıyor.

Avcılar İnşaat Ödeme Kolaylığı Sağlıyor
Ev sahibi olmak Avcılar ile oldukça kolay. Bankaların konut kredisi uğraşmadan Avcılar inşaat güvencesi ve çeşitli kampanyaları ile %1 peşinat ve düşük faiz oranları ile evinize hemen kavuşabilirsiniz. Ayrıca size özel ödeme planı için satış ofisinden destek alabilir, müşteri danışmanlarından avantajları öğrenebilirsiniz.

Avcılar İnşaat Açıklıyor
Firmanın satış müdürü olan Ayça ER yaptığı açıklamada Avcılar inşaatın 29 yıllık bir birikime sahip olduğunu ve bugüne kadar gerçekleştirilen tüm izmir ev projeleri kapsamında yatırımcısına kazanç sağladığını belirtti.

Sadece yurt içi değil, yurt dışından gelen yatırımcılarında İzmir’de ev sahibi olmak istediğini vurgulayan ER oldukça büyüyen bir pazar haline gelen emlak ve konut sektöründe insanların Avcılar inşaatı tercih etmesinin en temel nedeninin firmaya olan güven ve firmanın geçmişte bir çok başarılı işlere imza attığını bu sayede İzmir’in önde gelen inşaat kuruluşları arasında yer aldığını açıkladı.

Proje detayı için https://www.avcilarinsaat.com.tr/projelerimiz/avcilar-prestij/ adresini ziyaret edebilirsiniz.