Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Baskı ve Yazıcı Teknolojisi

Günümüz internet teknolojisine hızlı

Günümüz internet teknolojisine hızlı bir şekilde adapte olmaya çalışırken bazı basılı evraklar ve olması gereken baskı teknolojileri var ki bunlardan kesinlikle vazgeçilemiyor ve bunun tam tersine sürekli olarak geliştirilmek durumunda kalıyor. Örneğin yazıcı teknolojisini burada ele alabiliriz. Bu teknoloji bundan 20 yıl öncesinde çok gerideyken bugün bulunduğumuz noktadan baktığımız zaman ne kadar ilkel olduklarını da görebiliyoruz. Çünkü günümüzdeki yazıcı teknolojisiyle artık her şey çok basit ve profesyonel bir şekilde yapılıyor. Örneğin üç boyutlu ya da lazerli yazıcılar.

Bunun yanı sıra teknik servis olarak da ciddi bir gelişim sağlanmış durumda. HP Plotter teknik servisi sayesinde yazıcınızda meydana gelebilecek bir arıza durumunda hızlı erişim sağlayabiliyor ve arızanın onarımını yine aynı hızda yapıyorsunuz. Burada hızın önemi iş yeriniz için ortaya çıkıyor. Sürekli olarak kullanmak zorunda olduğun Oce geniş format yazıcınız örneğin arızaya geçtiğinde teknik servise ulaşmanız halinde hızlı bir şekilde görevlendirilme yapılarak durumun çözümlenmesi sağlanmış oluyor. Bu da sizin işinizin ötelenmesi ya da farklı tedbirler alarak günü kurtarmanızın önüne geçmiş oluyor. Ticari sektör içerisinde zaman kaybı demek maddi kaybın yanı sıra prestij kaybı da demektir. Bunun içinde mutlaka dikkatli olmak ve sahip olduğunuz her makinenin düzenli bakımlarının yapılarak arıza durumunda hızlı müdahale ettirmek durumundasınız.

Kağıt teknolojisi artık her geçen gün kendisini biraz daha geliştiriyor. Özellikle de iş dünyası bu makinelerin kendilerine sağlamış olduğu destekten oldukça memnun Foldjet katlama makinesi burada firmaların en çok ihtiyaç duyduğu makineler arasında gösteriliyor ve kullanımı itibariyle de işinizde pek çok noktada size katlama konusunda yardımcı oluyor. Özellikle de seri yapmak zorunda olduğunuz işlerinizde size tam bir destek sağlıyor ve profesyonel çözümler sunuyor. Kağıtların ince boyutlarda ya da kalın boyutlarını istediğiniz ölçüde katlayabilmek oldukça güçtür üstelik burada sayı fazlalaştıkça onları katlamak zaman alacağından dolayı süreklilik halinde ya personel çalıştırmak zorundasınız ya da teknolojiden destek almak zorundasınız. Bu makinelerin amacı da burada ortaya çıkar ve sizi büyük bir sıkıntıdan daha düşük maliyetlerle kurtarmış olur.

Hp Plotter

Plotter satışından önce isterseniz bu teknolojiyi biraz değerlendirelim çünkü bu sayede bu makineler konusunda fikir sahibi oluruz. Plotter ekran üzerinde oluşturmuş olduğunuz çizim ya da grafiklerin basılmasında kullanılmakta olan bir cihazdır. Çizim yaparken bir kalemi kağıt üzerinde gezdirirsiniz ve bu gezdirmelerdeki çizimler çok daha düzgün ve doğru olacaktır. genellikle çizim programlarında kullanılan bu teknoloji sayesinde renkli grafikler üretebilirsiniz. Kalemin değiştirilme özelliği sayesinde sistem daha da geliştirilmiştir. Bu kalemler metin basmak için kullanılmazlar. Amaç çizim yapılabilmesidir. Metin olarak kullanılmamasının nedenine baktığımız zaman ise karakterleri tek tek çizmek mümkün değildir.  HP ise bugün dünyanın yakından tanımış olduğu bilgisayar teknolojilerine sahip olan bir markadır ve markanın teknolojiyi takip ederek sürekli olarak geliştiriliyor olmasıyla birlikte ürün çeşitliliği de ortaya çıkmıştır. Markanın internet üzerinden satış imkanı mevcut üstelik makinelerin teknik özelliklerini de internet üzerinden görerek karşılaştırma yapabildiğiniz için firmanız için en uygun olan modeli satın alabiliyorsunuz. HP Plotter satışı yapan internet sitemiz üzerinden de aradığınız yazıcı modellerinden birisine sahip olabiliyorsunuz. Bu da üretimini gerçekleştireceğiniz projelerinizde size çok daha güzel bir sunum ya da çok daha güzel bir baskı