Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Beyaz Eşya Servisi Hizmetleri

Profesyonelliği tercih eden ve

Profesyonelliği tercih eden ve bu konuda uzmanlarla çalışmayı tercih eden firmamız, teknik servis hizmetleri, parça temini ve iş programı seçenekleri kategorilerinde mevcut seçenekleri tercih etmektedir. Beyaz Eşya Servisi kategorisindeki tüm teknik servis hizmetlerinde Amana Servisi üye seçeneklerimiz özellikle tercih edilmektedir. Beyaz eşya seçenekleri, klima ve kombi seçenekleri her zaman bakım gerektirir. Yaz veya kış mevsimine girmeden düzenli bakım, klima, tarak ve beyaz eşyaların daha verimli çalışmasını sağlayacaktır.

Kadromuz Profesyonel

Parça, her cihazın en önemli sorunudur. Yedek olmayan tüm cihazlar bir süredir pazardan çıkacaktır. Beyaz Eşya Servisi kategorisinde tüm yedek parçalara sahip olan firmamız bu parçaları servis aracında saklamakta ve hızlı çözümler üretmektedir. Beyaz Eşya Servisi Servis kategorisinde, profesyonelliğinizi tercih eden çalışanlarımızla cihazlarınızı yıllarca rahatça kullanabilirsiniz. Çalışanlarının kadrosu ile çözüm üretmeye devam eden firmamız, tecrübeli, tecrübeli ve sertifikasız olanları hizmet ekibine götürmemektedir. Profesyonel, tecrübeli ve sertifikalı personelimizin olması bizim için önemlidir.

Anında Yanıt

Onarım çalışmaları sırasında ‘acil’ kategorisinde çözümler üretmeye devam eden firmamız, tehlikeli cihazlar kullanılmamasını tavsiye etmektedir. Westinghouse Servisi  Isıtmalı ve gazlı kombiler, klimalı klimalar, sigortanın atılmasına neden olan beyaz eşya kullanılmamalıdır. Bu cihazlar hemen onarılmalıdır. Aksi halde, kullanmaya devam etmek hayat ve mal kaybına neden olabilir. Profesyonel çalışma teknikleriyle çalışan firmamız sizlere hızlı ve etkin çözüm yöntemleri sunmaktadır.

Dünyanın geri kalanıyla aynı hizmet sınıfında yeni ve etkili yöntemler içeren firmamız, profesyonel kadro seçimleri ile profesyonel çözümler üretebilmektedir. Teknik servis ile klimaların, kombilerin ve beyaz eşyaların bakım ve onarımı çok daha kolay hale gelecektir.