Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Çatı Katlarını Hareketlendirecek En Güzel Fakro Çatı Merdivenleri

Çatı merdivenin imalatında paslanmaz

Çatı merdivenin imalatında paslanmaz metaller kullanıldığı için herhangi bir pas veya oksitlenme durumu yaşanmamaktadır. Dış yüzeyi beyaz olan merdiven kapağı tavanda farklı bir görüntü yaşatmayarak boya rengiyle aynı tonu koruyacaktır. Kapak üzerindeki koruyucu yalıtım malzemeleri sayesinde hiçbir şekilde soğuk hava gelmesi mümkün değildir. Bu sistemde en kaliteli malzemeler kullanılarak üretildiğinden kullanıcı hataları dışında hiçbir üretim hatası olmamaktadır. 200 kiloya kadar ağırlık taşıyabilen fakro merdivenler de hiçbir kişiden yardım ve destek almadan bütün eşyalarınızı taşıyabilirsiniz.

Bir süre sonra kullanımına alışınca normal bir merdivenden nasıl rahat ve kolay inebiliyorsanız aynı rahatlığı fakro çatı merdivenlerinde yakalayacaksınız. Zeminden tavana kadar olan bölümün tam ölçüsünü ve çatıya çıkılan alanın eninin ve boyunun ölçüleri alındığında telefonla sipariş verebilirsiniz. İstediğiniz ebatlarda hazırlanacak olan metal merdiven Türkiye’nin her yerine gönderilmektedir.

İstanbul içinden gelen siparişler ise firmanın bünyesinde çalışan ustalar tarafından getirilerek ücretsiz montajı yapılacaktır. Montaj bitiminde kullanıma sunulacak merdivenden memnun kalmanız durumunda montaj işlemi bitmiş olacaktır. herhangi bir sorun olduğunda sorun giderilmeden montaj servisi evi terk etmeyecektir. Fakro çatı merdiveni takıldıktan sonra 5 yıl üretici firmanın garantisi altındadır. En ufak problemde teknik destek sağlanmaktadır.

İletişim

Telefon: 0216 498 89 81

Mail adresi : ayturkmimarlik@gmail.com

Web Sitesi: https://www.fakrocatimerdivenleri.com