Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Elektronik Sigara ve Nargile

Elektronik Sigara ve Nargile

Elektronik Sigara ve Nargile

Elektronik sigaralar ile kullanıcıların sık sık dile getirdiği elektronik nargileler arasında genel anlamda pek bir fark bulunmamaktadır. Elektronik sigaraların kullanıcılarına sundukları farklı içim modları nedeniyle bu tür isimlendirmeler ortaya çıkmıştır. Elektronik sigara kullanımında nargile içimi yani ciğer çekimi ve geleneksel sigara içimine benzeyen boğaz içimi gibi teknikler bulunmaktadır. Bu tekniklere en iyi cevap veren mod cihazların piyasaya sürülmesiyle birlikte elektronik sigara ve nargile kavramları da ortaya çıkmıştır.

Örneğin elektronik nargile olarak adlandırılan e-sigara mod cihazları, sahip oldukları atomizerler sayesinde kullanıcıların ciğer çekimi yapmalarına imkan vermektedir. Ciğer çekimi likidin çok daha güçlü enerji ile ısıtılarak yoğun buhar elde edilmesini sağlayan ve buharın ciğere zorlanmadan, rahatça çekilebilmesine imkan veren bir içim tekniğidir. Günümüzde elektronik sigara kullanımında genel olarak bu tür çekim tekniklerinin kullanıldığı görülmektedir.

Mod Elektronik Sigaralar

Elektronik sigaranın, e-sigara tutkunları ve vaping dünyasında genel olarak elektronik nargile şeklinde isimlendirilmesinde en büyük etkenlerin başında yoğun buhar performansı gelmektedir. Bunun yanı sıra mod elektronik sigaralarda kullanılan premium likitler de mod cihazdan alınan buhar performansında etkili olmaktadır.

Bu sayede elektronik sigaraların birbirinden farklı kullanıcı kitlelerine hitap ettikleri görülebilmektedir. E-sigara dünyasında en çok tercih edilen marka ve modeller hem ciğer çekimine uygun hem de boğaz çekimi için ideal cihazları piyasaya sürerek her iki türden kullanıcıların taleplerine de cevap vermektedir.