Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

FALA İNANAN VE İNANMAYANLAR

Fala inanan kadar inanmayan

Fala inanan kadar inanmayan insanların olduğunu da biliyoruz. Bunun için bahsedeceğimiz konu kimseyi ikna etmek için değil yalnızca fallardaki gerçeklerle ilgili olacaktır. Fal baktırmak ile fala inanmak farklı konulardır. Evet, falcıların yaptıkları geleceğe dair yorumlar olabilir ve inanmayanların gerekçesi de gelecekten haber almanın mümkün olmadığına dairdir. Dolayısıyla bu insanların yapmış oldukları yorumlarında gerçek hayatta yaşanıyor olması bu iki çelişkili düşünceyi karşı karşıya getirir. Günümüzde ise özellikle online falların olaya dahil edilmesi sonrasında artık sistem dost meclislerinde içilen kahvelerin yorumlanmasından çıkmış ve daha profesyonel ellere doğru yol almıştır. İnternet üzerinden online kahve falı bakan bu insanlar içilen kahvenin resimlerinden yorumlamaktadırlar.

Sonuçta insanoğlunun gelecekle ilgili her zaman bir merakı vardır ve bu merakta öyle bir iki şey duymakla asla tükenmez her kahve içildiğinde yeniden yorumlanıyor olması da bundan kaynaklanır. Üstelik sadece yaşamı şekillendirmek amacıyla değil fal eğlence amacıyla da bakılır. İnsanlar inanmıyor olsa bile fala bakılıp kendileri hakkında olumlu olan şeylerin söylenmesine her olumlu bakmışlardır. Falcılara baktığımız zaman ise onlar her zaman görebildiklerini söylüyor olsa da geleceğe dair olumsuz olan hiçbir şeyle ilgili kişilere yorum yapmak istemezler. Çünkü dediğimiz gibi fal bir eğlence olarak da bilinir.

Fallara göre yaşayan insanların olduğunu da biliyoruz. Faldan aldıkları telkinler doğrultusunda hareket ederek yaşamda kendilerini daha da korumacı bir hale dönüştürebiliyorlar. İnternet üzerinden ya da dost sohbetlerinde yapılan kahve yorumlarında sizce hangisi ilginizi çekiyorsa onu yaptırabilirsiniz. Lakin internetten insanların fallarını yorumlatıyor olması da bu işi bilen birilerini bulma isteğinden kaynaklanıyor. Çünkü arkadaşınızla içtiğiniz kahvede onu yorumlayacak birileri yoksa bu can sıkıcıdır ve online yöntemlere başvurmak gerekir. Fallarda kendi aralarında ayrılır örneğin tarot falı astrolojiyle alakalıdır ve daha fazla uzmanlık ister yani bir aşk falı gibi değildir.  Tarot falına baktırmak istiyorsanız o zaman gerçek falcılarla fal baktırmak zorundasınız. Aksi takdirde yanlış bilgiler almanız da normaldir.

Fala bakmak ve falcılık yapmak bir ilimdir. Bunun içinde gördüğünüz simgelerin ne anlama geldiğini çok iyi bilmeniz gerekiyor.