Fuar Dijital Baskı Merkezi

Fuar Dijital Baskı Merkezi

Fuar Dijital Baskı Merkezi

Tabelacılık sektöründe, ofset baskı teknolojisinin kullanılmaya başlanması ile birlikte baskı kalitesi yükselmiş, maliyetler azalmış ve bu sayede ofset baskı yaygınlaşmıştır. Ofset baskı makinaları ile gerçekleştirilen baskılar, günümüzde halen sıklıkla gazete, kitap ve dergi baskılarında kullanılmaktadır. Ofset baskılarında, üretim öncesi kalıp hazırlıkları yapıldığından, bu tür baskı işlemlerinin hem süreleri daha uzun olmakta hem de kalıp maliyetleri ortaya çıkmaktadır. Bu parametrelerden dolayı, tirajı düşük olan baskı işleri için dijital baskı teknikleri tercih edilmektedir.

Diğer yandan, dijital baskının her geçen gün baskı kalitesi iyileştiğinden ve maliyetleri düştüğünden, tercih edilebilirliği, kullanım alanları artmakta ve sektördeki yeri de genişlemektedir. Dijital baskının diğer avantajları; tutarlı baskı özelliği, çok geniş boyutlarda bile baskı yapabilmesi, özel uygulamalara olanak sağlaması, sanatsal kontrol imkanı sunması ve esnek baskı imkanlarıdır. Böylece, dijital baskı sistemi yakın geleceğin tek baskı sistemi haline gelmektedir.

Günümüzde her işin bilgisayar ortamında yapılması da, dijital baskı sistemlerini ve dijital baskı merkezi faaliyetlerini vazgeçilmez hale getirmektedir. Bilgisayar ortamında hazırlanan her işin direkt olarak basılabilmesini sağlayan dijital baskı teknolojisinde ara işlemlere gerek duyulmamaktadır.

Dijital baskı merkezi kapsamında faaliyet gösteren firmamız, her türlü fuar dijital baskı işlemlerinde hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Dijital Baskı Ve Fuarlar

Gündelik yaşamlarımızın bileşenleri olan ve üzerinde hiç düşünülmeyen çok sayıda eşyamız, baskı işlemlerine maruz kalmakta ve sonrasında kullanımımıza sunulmaktadır. Dijital baskı sektörünün yaşamımızın her noktasında uygulama alanı bulmasının sonucu olarak da, sektör her geçen gün yeni baskı teknolojileri ile gelişmektedir. Hızla gelişen ve tüketicisi ile buluşan sektörlerin özelliklerinden biri de düzenli olarak fuar dijital baskı sektör fuarlarında yer almaktır.

Fuar dijital baskı kapsamında, uluslararası özellikteki fuarlarda sıklıkla yer alan firmamız, hizmet alanlarını ve uygulamalarını her geçen gün genişletmektedir. Birçok reklamcılık alanında hizmet veren beylikdüzü tabela firmamız, dijital baskı uygulamaları alanında da 2012 yılından beri uygulamalar yapmaktadır. Fuar katılımlarımız ile teknolojik gelişmeleri de takip ederek, hizmet alanlarımızı kaliteyle entegre bir şekilde geliştirmekteyiz. Dijital baskı kalitesi ve hızımızın yanında, baskısı tamamlanan ürünlerin montajında da hızlı ve güvenli bir şekilde hizmet vermekteyiz.

http://elsoreklam.com/

YORUM ALANI

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.