Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İngiltere Konsolosluğu Uluslararası Medya Kuruluşları Çalışanları ve Film Ekibi İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi 

İngiltere Konsolosluğu Uluslararası Medya

İngiltere Konsolosluğu Uluslararası Medya Kuruluşları Çalışanları ve Film Ekibi İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi 

Uluslararası medya kuruluşları çalışanları ve film ekibinde yer alanlar İngiltere’ye iş ziyareti amacıyla 6 ay ve daha kısa sürelerle İngiltere Konsolosluğu nezdinde İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusu yapabilirler. CSS Legal uzmanları, tüm vize alma sürecinde danışanlarına hizmet veren profesyonel bir danışmanlık firmasıdır.

 

İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusunu İngiltere’de çekilecek bir filmin ekibinde yer alanlar yapabileceği gibi İngiltere dışında uluslararası bir medya kuruluşunun çalışanı olup İngiltere’ye 6 aydan kısa süreli olarak gidecek olan kişiler de yapabilirler. Bu kişilerin ziyaret kapsamlı bu vizeye başvuru yapabilmesi için öncelikle İngiltere Ziyaretçi/Turist Vizesi genel şartlarını yerine getirmeleri gerekir. CSS Legal yorum ve analiz gerektiren bu süreçlerde vize başvurusu yapacak kişilerin vize alabilmesi noktasında doğru yönlendirmeler yapmaktadır.

 

Medya kuruluşu çalışanı ya da film ekibinden biri olarak Birleşik Krallık’a gidecek olan kişiler para kazanma amacı taşıyorlarsa İngiltere Çalışma Vizesi türlerinden en uygun olanına başvuru yapmalıdır. Bu noktada çalışma vizesi türlerinden Tier-2 İngiltere Çalışma/İş VizesiTier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesiİngiltere Tek Temsilci Vizesi seçeneklerinden hangisi başvuru sahibine uygunsa CSS Müşavirlik danışmanları bu konuda kişileri doğru yönlendirecek ve güzel bir sonuç alınmasını sağlayacaklardır.

 

Uluslararası medya kuruluşları çalışanları için İngiltere İş Ziyareti Vizesi, İngiltere dışındaki bir medya kuruluşu dahilinde çalışan ve İngiltere’de kendi kurumu adına bilgi toplamak için gönderilen kişilerin başvuru yapabildiği ziyaretçi vizesi türüdür. Bu vize ile medya çalışanları 6 ay ve daha kısa sürelerle İngiltere’ye iş ziyaretçisi olarak gidebilirler. Ek olarak bu vize türüyle kişiler İngiltere’de eğitim almazlar. Fakat İngiltere’de eğitim almak isteyenler veya okullarla ilgili bilgi edinmek isteyen kişiler Student Portal International uzmanlarından destek alabilirler.

 

Film ekibi için İngiltere İş Ziyareti Vizesi ise çekim yapabilmek üzere Birleşik Krallık’a gitmesi gereken aktör, aktris, yapımcı, yönetmen ve teknik ekipte bulunan kişilerin başvuru gerçekleştirebileceği bir İngiltere vizesi türüdür. Bu kişiler ancak Birleşik Krallık dışındaki bir kurum tarafından istihdam ediliyorlarsa çekim yapabilmek için İngiltere’ye iş ziyaretçisi olarak gelebilirler. CSS Legal Danışmanlık İngiltere vizesi türleri ve başvuru alanında uzman kadrosuyla hizmet veren eski ve köklü bir firmadır.

Birleşik Krallık’a gitmek üzere yapılan vize başvurularının oldukça zorlu vize başvuruları olduğu gerçeği herkesçe bilinen bir gerçektir. CSS Legal şikayet edilen İngiltere’nin vize vermedeki bu zorlayıcı tutumuna karşı danışanlarını daima bilgilendirmektedir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek adına vize danışmanlığı almak da oldukça önemlidir. Bu bağlamda CSS Legal yorum ve analiz gerektiren tüm bu başvuru sürecini danışanları ile beraber başarıyla yürütmektedir.

 

İngiltere vizesiİngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek başvuru yapacak kişiler bu zorlu süreci titiz bir şekilde yönetebilirler.