Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İngiltere Vizesine Kolayca Başvurma

  İlk kez başvuruyorsanız,

 

İlk kez başvuruyorsanız, en kısa süreli kalmayı sağlayan İngiltere Vizesi seçmeniz daha iyi olacaktır. Daha ucuzdur ve alamadığınız takdirde kendinizi kötü hissetmezsiniz. Standart bir ziyaretçi vizesi, GPB337 olan uzun süreli konaklama ücretine kıyasla 89 GBP tutarındadır.

Üçüncü Bir Kuruluşa Gerek Yok

Bir seyahat acentesi şansınızı arttırmaz. Kendi başınıza da İngiltere Vizesi başvurusu yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey seyahat ederken kendinizi maddi olarak destekleyebileceğinizi, ziyaretiniz sonunda İngiltere’den ayrılacağınızı ve eve dönüş yolculuğunuzu ödeyebileceğinizi kanıtlamaktır. Yine, başvuru formunuzu doğru doldurduğunuzdan ve tüm destekleyici belgelerinizle görüşme tarihinde hazır bulunduğunuzdan emin olun. Başvurunuzu gönderdikten sonra, oturun ve bekleyin. Kararın verilmesi genellikle üç hafta alır.

Vize başvurularına ilişkin kararlarda hiçbir zaman bir garanti bulunmamakla birlikte, her zaman gereklilikleri takip etmek, formları doğru doldurmak ve görüşme gününde kendinizi iyi tanıtmak yardımcı olur. Belgelerinizin üstünden geçmek cazip gelebilir. Bunun yanında lütfen kendinizi inceleyin ve temiz, iyi bir görünüme sahip olduğunuzdan emin olun.

Abiye ya da kokteyl elbiseleri gibi abartılı ve duruma ve mekana uygun olmayan şeyler giymekten kaçının. Erkekler için, en azından temiz bir gömlek, ayakkabı ve pantolon yeterli olacaktır. Tüm adımları okuyup izlediğiniz, doğru destekleyici belgeleri sağladığınız ve güncellenmiş bir pasaportunuz olduğu sürece, başvurunuzun olumsuz sonuçlanması için hiçbir sebep yoktur. Heyecanlanmayın, sakinliğinizi koruyun ve kendinizden emin bir şekilde dosyanızı teslim edin. Sonrasında alacağınız vizenin tadını çıkarabilirsiniz.