Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İstanbul Müşavirlik İle Doğru Adım!

Finansal açıdan hedeflerinize ulaşmanıza

Finansal açıdan hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olan mali müşavir ofisleri, uzmanların bilgi ve deneyimi ile belgeler hazırlamakta, raporlar sunmakta ve firmanızı yasal olarak devlete tanıtmaktadır. İşinizi geliştirip daha ileriye taşımak, firmanız için önem arz eden yazışmaları zamanında gerçekleştirmek ve buna benzer eylemleri sağlamak için siz de titiz ve disiplinli çalışan bir mali müşavirlik ofisini tercih edebilirsiniz.

İstanbul’da yaşayan ve iş yeri sahibi olan ya da olmak isteyen kişiler Çetinkaya Müşavirlik ile görüşerek müşavirlik hizmeti alabilir. Yakın kişisel ilişkiler kuran ve müşterine özen gösteren firma öncelikle müşteri ihtiyaçlarını göz önüne almaktadır. İletişimde hızdan yana olan ve talep edilen bilgi, belge gibi gerekli dokümanları vaat ettikleri zamanda teslim eden firma, her geçen gün daha da ilerlemektedir. Güncel fikirler sayesinde müşterilerine değer üretmekte ve yetkin tavsiyelerde bulunmaktadır.

1998 yılının Ocak ayında kurulan ve 21 yıldır aktif bir şekilde hizmet veren firma, bu güne kadar binlerce kişi ile çalışmış ve uzman kadrosu ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmuştur. Kalite standartlarını yükseğe çıkarmayı hedef edinmiştir. Mesleki gelişmeleri ve çıkan kanunları yakından takip ederek, mükellefleri için en uygun çözümler üretmiştir. Hizmet ağı İstanbul’un dört bir yanına yayılmıştır. Her türlü sektöre hitap eden firma, küçük ve büyük tüm şirketlerin muhasebe işlemlerini yapmaktadır.

Çetinkaya Müşavirlik Verdiği Hizmetler Nelerdir?

Çetinkaya Müşavirlik, şirket açılışı vb. konularda, defter tutma, denetim, raporlama ve danışmanlık gibi birçok konuda mükelleflerinin yanında olmaktadır. Mükelleflerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamakta ve yaptığı analizler ile yol göstermektedir.

Şirket Kuruluşu

Yeni şirket kurma ve şirketleşme aşamasında yanınızda yer alan İstanbul mali müşavir hizmetleri maddi anlamda zarara uğramamanız ve doğru insanlarla çalışmanız açısından önemli bir yere sahiptir. Her zaman en iyi sonucu vermek adına şirket kurma aşamasında da uzman bir mali müşavirlik firmasından destek almanız gereklidir.

Şirketin anayasası niteliğinde olan ana sözleşme şirket kuruluşu için gereklidir. Şirketin unvanını, özelliklerini, müdürünü, adresini, sermayesini vb. özellikleri barındıran bir kaynaktır. Ana sözleşme ilerleyen zamanlarda şirketin yapacağı işlerde ve meydana gelebilecek anlaşmazlıklarda belirleyici bir rol oynayacaktır. Bu nedenle çok dikkatli hazırlanmalı ve sözleşmede gerekli tüm bilgiler yer almalıdır.

Defter Tutma

İşletmelerin yaptığı tüm parasal harcamalar, ödemeler ve gelirler bir düzen içerisinde bir deftere kayıt edilmelidir. Bu da doğru ve nitelikli hazırlanan bir muhasebe defteri ile mümkündür. Vergilerin doğru hesaplanması, firma ile ilişkisi olan kişilerin borç alacak tutarları, firmanın karda ya da zararda olup olmadığı, temin ettiği ürünlerin bedelleri ve satış fiyatı hesaplaması gibi detaylar firmanın verimliliği açısından bu defterde yer almalıdır.

Defter tutmada zorunlu olan gerçek ve tüzel kişiler arasında; serbest meslek sahipleri, ticaret şirketleri, çiftçiler, ticaret ve sanat erbabı, dernek ve vakıflara ait iktisadi işletmeler, iş ortakları, iktisadi kamu müesseseleri yer almaktadır.

Denetim Yapma

Muhasebe denetimi işletmeler ile ilgili ekonomik durumu gözler önüne sermektedir. İşletmeler ile ilgili finansal veya finansal olmayan konularda bilgiye ihtiyaç duyan kişiler bu firmaların güvenilir olup olmadığını bu denetimler ile öğrenmektedir. Muhasebe sürecine yönelik denetimlerde, ekonomik bilgiler ve önceden belirlenmiş ölçütler kullanılmaktadır.

İstanbul muhasebe mükelleflerinin ihtiyaç ve beklentilerini en üstün ve en doğru şekilde karşılayan bir firmadır. Sistemli bir şekilde hazırlanan bu raporlar ve değerlendirmeler, sürekli iletişim halinde oldukları mükellefleri ile düzenli bir şekilde paylaşılır. Herhangi bir problem durumunda sorunun çözümü için mükellef ile mutabakat doğrultusunda hareket edilir.