Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ko Cuce Server Özellikleri

Knight online oynayanlar için özel olarak geliştirilmiş ve yenilikler eklenmiş olan Ko cuce server ile ilgili olarak merak ettiğiniz tüm konulara forumlardan ulaşabilirsiniz.

Knight online oynayanlar için

Knight online oynayanlar için özel olarak geliştirilmiş ve yenilikler eklenmiş olan Ko cuce server ile ilgili olarak merak ettiğiniz tüm konulara forumlardan ulaşabilirsiniz. Oyuncular için çok önemli olan görsel sorunlar ortadan kaldırılarak geliştirilmiş görsel özellikler servere eklenmiş. Ayrıca çok artılı itemlere ulaşım kolaylaştırılarak oyuncular için daha hızlı level atlama özelliği getirilmiş.. Bu sayede Knight online pvp server üzerinden oyun oynayan oyuncular 30 dakika gibi kısa bir süre içinde 60 level ve üzeri levellere ulaşabiliyorlar. Daha eğlenceli ve oyuncuların daha keyif alarak oyun oynayabilmeleri için getirilen yenilikler arasında kasma probleminin olmaması da yer alıyor. Eskiden her oyuncu için büyük problem olan kasma problemi ortadan kaldırılmış. Ayrıca kasma probleminden kaynaklı xp kayıpları da yaşanmıyor.

Daha Hızlı Server

Oyuncuların daha hızlı bir şekilde oyun oynayabildikleri ve herhangi bir kasma veya donma sorunu yaşamdan keyif alarak oyun oynamalarına imkan sağlayan Knight online pvp server daha fazla xp kazanarak çarınızı daha kısa süre de geliştirebileceğiniz bir server. Görsel özelliklerin iyileştirilerek sunulduğu bu server aynı zamanda her oyuncunun birbiri ile eşit bir şekilde oyuna başladığı ve hile yapamadığı için herkese eşit imkanlar sunulduğu bir server. Oyun oynarken rekabet edebileceğiniz oyuncular ile daha keyifli bir şekilde çarınızı geliştirebiliyor, çok artılı itemler ile oyunun keyfini çıkarabiliyorsunuz.