Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Konforlu Tatil Seçenekleri

Güral şirketler grubu ülkemizde Kütahya merkezli olarak farklı sektörlerde hizmet vermeye başladıktan sonra termal kaplıcaların merkezi Afyonkarahisar’da otelcilik hizmetlerine başlamıştır.

Güral şirketler grubu ülkemizde

Güral şirketler grubu ülkemizde Kütahya merkezli olarak farklı sektörlerde hizmet vermeye başladıktan sonra termal kaplıcaların merkezi Afyonkarahisar’da otelcilik hizmetlerine başlamıştır. Afyon otel seçenekleri arasında sizlere en iyi hizmeti Nghotels.com.tr kurumsal web sitesine sahip Güral otel bulunmaktadır. Sizlere en iyi termal otel hizmeti sunan firmamız, 2+2 veya 3+1 oda ve dubleks aile odaları ile hizmet vermektedir. Aileler için özel superior oda seçenekleri de bulunmaktadır. Afyon tesislerinde otel çıkış saati 12:00 giriş saati ise 14:00 olarak belirlenmiştir. Firmamız Afyon’da 5 yıldızlı otelcilik hizmeti vermektedir. Tüm misafirler 24 saat oda hizmetlerinden faydalanabilmektedir.

Doğa Turizmi

Güral Grubu olarak sizlere termal turizm hizmeti ile beraber Sapanca otel tesislerimizde ise doğa turizmi hizmetleri verilmektedir. Doğa oteli olarak sapanca tesislerinden faydalanmak isteyenler genellikle balayı tatilleri için tercih etmektedirler. Tesislerde konaklayan misafirlere kaldıkları gece sayısı kadar akşam yemeğinden faydalanırlar. Çıkış günü kahvaltılarını yaparak çıkış işlemlerini yaparlar.

Spa Hizmetleri

Nghotel sapanca tesislerinde spa merkezlerinden faydalanmak isteyenler için 14 yaş sınırı bulunmakta ve bu yaş altı çocuklar kabul edilmemektedir. Spa bölümündeki hamam bölümüne çocuklar kabul edilmemektedir. Çocuklar aileleri ile birlikte spa bölümündeki alternatif kapalı havuzu kullanabilirler. Otelde oda seçenekleri olarak, aile odası, süit oda tipi özel odalar bulunmaktadır. Tesislerde yarım pansiyon konaklama tarifesi uygulanmakta ve misafirler sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerini yiyebilmektedirler.

nghotels.com.tr