Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

 Mesleki Yeterlilik Belgesi Veren Kurumlar Hangileridir?

Yetkilendirilmiş belgelendirme kuruluşu olarak adlandırılan Mesleki Yeterlilik Belgesi vermek için görevli olan kurumların Türk Akreditasyon Kurumu tarafından akredite edilmiş olması gerekmektedir.

Yetkilendirilmiş belgelendirme kuruluşu olarak

Yetkilendirilmiş belgelendirme kuruluşu olarak adlandırılan Mesleki Yeterlilik Belgesi vermek için görevli olan kurumların Türk Akreditasyon Kurumu tarafından akredite edilmiş olması gerekmektedir. Bununla birlikte Mesleki Yeterlilik Kurumu kısaca MYK tarafından yetkili belgelendirme kuruluşu olarak da onaylanmakta olan firmalar tarafından belirli meslek kollarına yönelik bu işlemler gerçekleştirilmektedir.

kendi yetki kapsamlarında yer alan meslekler için sınavları ve belgelendirmeleri yapabilmekte olan bu kuruluşlar arasında yer alan firmalarımız, çeşitli kollarda hizmetlerini sürdürmektedir. İnşaatçılık, Emlakçılık, Motorlu Taşıtlar veya Ulaştırma ve İş Yönetimi Sektörlerinde vermek istediğiniz hizmetler için almak istediğiniz belgelerde bizlere ulaşmanız gerekmektedir.

Bu sayede online olarak da bizlere ulaşarak taleplerinizi bildirebilir ve sizler için en kısa sürede bu hizmetlerden faydalanmanızı sağlamamıza yardımcı olabilirsiniz. Gerekli tüm duyuruları takip edebilmek, güncel bilgilere ulaşmak ve iletişim bilgilerimizden bizlerle irtibat kurabilmek için acele etmenizi tavsiye ediyoruz.

Mesleki Yeterlilik Sınav ve Belgelendirme Kuruluşu

Sizler de en kısa sürede MYK tarafından onaylı Mesleki Yeterlilik Belgesi Veren Kurumlar arasında yer alan adreslerimiz sayesinde hızlı çözümleri elde edebilirsiniz. İnternet üzerinden veya iletişim bilgilerini kullanarak bizlere taleplerinizi bildirebilir ve sınav takvimine dair detayları elde edebilirsiniz.

Başvuruya dair şartları ve hangi belgeleri bulundurmanız gerektiğini merak ediyorsanız, hemen bizleri arayarak gerekli tüm bilgileri öğrenebilirsiniz. Bu sayede işinizi en iyi şekilde yapacağınıza dair yeterliliğinizin bulunduğunu ispat edebilir ve bu güveni karşınızdaki kişilere de kazandırabilirsiniz.