Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Özel Günlerinizin Yardımcı Dostu: Baskılı Peçete!

Baskılı peçete özel günleriniz

Baskılı peçete özel günleriniz ve kurumsal çalışmalarınızın tanıtımı ve özelleştirilmesi için özel yapılmış peçetedir. Bastırmak istediğiniz görseli belirlediğinizde grafik alanında uzman biri deseniniz üzerinde çalışarak onu peçete üzerine basmaya uygun hale getirir. Tamamladığı deseni mail yoluyla size atar ve onayladığınızda baskı aşamasına geçilir. Baskılı peçeteyi şirketinizin açılış, tanıtım, bayi toplantıları ve diğer tüm organizasyonlarında kullanabilirsiniz. Firmanızı yansıtan şık bir baskılı peçete, markanızın reklamını yapmanız açısından faydalı olacaktır. Kaç adet baskılı peçete sipariş edeceğinizi bilmediğiniz durumlarda sınırsız paketlerden alabilir; ihtiyacınız olduğunda kolaylıkla baskılı peçetelerinize ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz nişan, kına, düğün gibi özel günleriniz için de baskılı peçete satın alabilirsiniz. Sevdiğinizin ve sizin baş harfleri, tanıştığınız tarih ya da o günün tarihinin yazılı olduğu baskılı peçeteler ile özel gününüzü çok daha şık bir hale getirebilirsiniz. İsteğinize bağlı olarak altın ve gümüş kaplama ile de kaplanabilen peçetelerinizle özel gününüzün konseptine uygun baskılı peçetelere sahip olabilirsiniz.

Müşterilerin talepleri doğrultusunda çok farklı desenlerde ve renklerde peçete üretimi yapılmaktadır. Genellikle üretimde kullanılan temel renk beyazdır. Bu yüzden desen üzerinde bulunan beyaz renk baskıda renk sayılmaz, ücrete tabii olmaz. Bunun dışındaki renkler üzerinden fiyatlandırma yapılmaktadır. Baskılı peçete satın almak istediğiniz firmaya danışarak bu konuda çok daha ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz. Baskılı peçeteniz üretime verilmeden önce kaliteli peçeteler üzerine baskı yapıldığından emin olunuz.