Profesyonel Kadıköy Masaj Terapileri

İnsan vücudu günlük iş stresi, fiziki yorgunluklar gibi çeşitli sebepler ile olumsuz ağrı sinyalleri verebilir ve tedavi ihtiyacı duyabilirsiniz.

Profesyonel Kadıköy Masaj Terapileri

İnsan vücudu günlük iş stresi, fiziki yorgunluklar gibi çeşitli sebepler ile olumsuz ağrı sinyalleri verebilir ve tedavi ihtiyacı duyabilirsiniz. Masaj ise günümüzde tıbbi tedavilere destek ya da alternatif olarak insan hayatını kolaylaştıran ağrısız bir tedavi yöntemidir. Kadıköy masaj terapistlerimiz ile özel yöntem ve masaj yağları ile memnuniyetle ziyaretçilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Klasik masaj, mix masaj, aromaterapi masajı, shiatsu masajı, baş, boyun ve omuz masajı, refleksoloji ve spor masajı gibi birçok seçeneği bünyemizde barındıran işletmemiz dilediğiniz masaj türleri ile ilgili sizi bilgilendirecek uzman ekiple salonumuzda sizleri beklemektedirler. Alanında uzman, eğitimli ekibimiz ile dilediğiniz masaj tipini yaptırabilir hem günün yorgunluğundan sıyrılabilir hem de ileri seviye tıbbı müdahaleye gerek kalmadan fiziksel ve ruhsal açıdan kendinizi iyi hissedebilirsiniz.

Hangi Masaj Türü Ne İçin İyi Gelmektedir?

Halk arasında en çok bilinen klasik masaj türüdür. Klasik Masaj; halk arasında ovalamak yöntemi olarak da bilinen zaman zaman bazı bölgelerde kuvvet uygulanarak eklem ağrılarını gidermeye yönelik bir masaj uygulamasıdır.

Kadıköy masaj salonu olarak bu uygulamada parmak mahareti önemli olduğu için iyi araştırmalı ve kendinizi emin ellere teslim etmelisiniz. Aromaterapi masajı ise özel yağlar ve esanslarla hem ruhunuzu dinlendirecek olan hem bedeninize iyi gelecek olan kaslarınızın gevşemesini sağlayacak bir masaj yöntemidir. Bu da en çok tercih edilen masaj yöntemlerinden biridir. Baş, boyun ve omuz masajı ise daha çok iş hayatında masa başı çalışan ve bu bölgelerde fıtık riski yaşamaya yakın olan kişilerin pozitif tedavi niteliğinde tercih ettiği rahatlatıcı bir yöntemdir.

Kronik Ağrılarda Masaj Tedavisinin Etkisi

Tüm tıbbı tedavilere rağmen geçmek bilmeyen hatta 3 ay ve daha uzun sürebilen ağrılara kronik ağrı denmektedir. Yaşam kalitenizi düşüren bu ağrılara uzman masözler sayesinde ilaçsız masaj tedavisi ile veda edebilirsiniz. Kronik ağrılarda tedavi olmak için ilk basamak tıbbı ilaçlar olsa da ilerleyen adımlarda ilaçla paralel olarak ve zamanla ilaç yerine geçecek masaj terapileri ile kişinin ağrılarına son verilebilmektedir. Böylelikle hem yan etkisi olan ilaçların uzun dönem kullanımlarına engel olunmuş olur hem de psikolojik olarak rahatlayıp ağrılarınızı hafifletmiş olursunuz.

Kaynak: https://masajvakti1.com/kadikoy-masaj/

ali( alislmzzzz@gmail.com )

YORUM ALANI

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.