Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Türkiye’deki En İyi Dedektör Markası

Marka ve modele göre

Marka ve modele göre farklılık gösteren dedektörlerin kullanımı konusunda satıcıdan direk olarak bilgi almanız yerinde olacaktır. Çünkü dedektörler sürekli insanların ihtiyacı olan arama araçları değillerdir. Bir dedektörden tam olarak verim almak isteniyorsa öncelikli olarak onun mutlaka sizin ana dilinizde olması önemli çünkü gerekli ayarları ancak bu şekilde yapmanız mümkün. Dedektörler üzerinde farklı simgeler ve ifadeler vardır bunlar gerekli olan ayarın yapılmasını sağlar siz doğru ayarı yaptığınız zaman dedektörünüzü doğru yönlendirmiş olacağınızda aradığınızı bulabilmeniz çok daha kolay olacaktır. Gelişen teknoloji pek çok konuda bize kolaylık sağlıyor ve bu amaçla da insanlar teknolojiyi kendi konforları doğrultusunda kullanmaya gayret gösteriyorlar.

Dedektör denildiğinde tahmin ediyorum ki herkesin aklına ilk olarak define yani toprak altındaki gömüler geliyor. Dolayısıyla bu saklı olan cisimlerin çok uzun yıllar öncesinde beri burada oldukları ve unutulduklarını düşünürseniz büyük bir servetin kendi imkanlarınızla toprak altından bulunması oldukça güç. Bunun için de mutlaka bu tür sistemleri tercih etmek gerekiyor. Ancak her dedektörün de bu noktada fayda sağladığını yani işinizi görebileceğini söylemek güç bunun için dedektör tercihinde mutlaka bu işi bilenler ya da internet üzerinde test edilerek güvenilirliği tespit edilen markalara yönelmelisiniz.

Youtube üzerinde bir arama yaptığınız zaman bu konuda bir hayli video bulabiliyorsunuz. Hatta aşağıdaki video ünlü bir Youtuberin kanalında yayınlamış ve dedektörle yapılan bir çekim ele alınmış. Video çekimi Antalya’da yazın yüzlerce yörüğün kaldığı bir köyde gerçekleştirilmiş.Kış olduğu için köy şu anda bomboş denize bir adım mesafede olan bu köyde Youtuber Nokta Makro dedektör markasıyla bir arama yapıyor. Arama yarış niteliğinde gerçekleştiriliyor ve en değerli eşyayı bulana bulduğu ödül olarak veriliyor. Youtuber’in çektiği bu videoda kullanılan dedektör ciddi anlamda bir başarı gösteriyor ve terk edilmiş köyde arama yapılırken yüzük buluyor. İşte asıl bu noktadan sonra heyecan tam tavan yapıyor. Çünkü belki kendisi de bir şeyler bulabileceğinden çok fazla emin değil.

Bu durum aslında birçok kişi için geçerli çünkü dedektörlerin gerçek anlamda bir altını bulamayacağına inanan pek çok kişi var. Bu da onların bu inançları yüzünden belki de ellerinin hemen altında bulunan değerli eşyaları, altınları ya da metal paraları, görmemelerini sağlıyor. Bu video bize bir şeyi kanıtlıyor ki dedektörler konusunda gerçekten doğru bir marka özellikle de Nokta Makro markasını seçtiğiniz zaman bulmamak gibi bir durumunuz söz konusu değil. Aradığınız yerde toprak altında bir şeyler gömülüyse mutlaka buluyorsunuz. Hatta kullanılan dedektörün suyun altında bile bozulmadan kullanılabildiği test edilerek gösteriliyor.  Denize girseniz 5 metre suyun altındaki değerli bir madeni rahatlıkla bulabiliyorsunuz.

Bizim size tavsiyemiz ise eğer ki günün birinde bir dedektöre ihtiyacınız olursa o zaman markanın http://www.noktadedektor.com/ adresini ziyaret ederek alacağınız dedektöründe özelliklerini görebiliyorsunuz. Arayacağınız şeye göre dedektör tercihini yapabiliyorsunuz ancak bunun içinde yukarıda belirttiğimiz gibi tam bir verim almak istiyorsanız kullanacağınız dedektörü ne amaçla alacağınızı bilmeniz gerekiyor. Çünkü tek para için ayrı bir dedektör, su altı için farklı bir dedektör, altın için farklı bir dedektörü tercih etmeniz gerekiyor. ya da bir dedektörünüz zaten varsa o zaman aksesuarlardan da sipariş geçebiliyorsunuz.

Nokta Makro satışını gerçekleştirdiği her dedektörde kesin çözüm sunar. Dedektörü araziye uygun olarak ayarladığınız zaman toprak ya da su altında aradığınız bir şeyi es geçmek ya da bulamamak gibi bir durum söz konusu değil.