Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

WEB TASARIMI, GRAFİK TASARIMI VE PHOTOSHOP EĞİTİMİ

Firmamızda kursiyerlerimize verdiğimiz eğitimlerle

Firmamızda kursiyerlerimize verdiğimiz eğitimlerle onları bir nevi iş hayatına hazırlıyoruz. Aldıkları eğitim sonunda birer uzman olmasını hedeflediğimiz kursiyerlerimize, teknik, teorik ve iş odaklı eğitim hizmeti veriyoruz. Bu eğitimleri başarı ile tamamlamış olan kursiyerlerimiz isterlerse bir firmada isterlerse de kendi işlerini kurarak iş dünyasına adım atma fırsatına sahip olurlar.

Eğitim Detayları

Grafik tasarımı eğitimi ile alanında uzman ve son derece yetkin birer Grafik tasarımcı yetiştirmeyi hedefliyoruz. Grafik Tasarım kursunda temel bilgilerden başlayıp, Vektörel tasarımla devam edip kursiyerlerimizi Adobe Illustrator uygulamasını yetkin bir şekilde kullanacak hale getiriyoruz. Eğitim sonunda kursiyerlerimiz Grafik tasarım alanındaki bütün uygulamaları yetkin bir şekilde kullanacak donanıma sahip oluyorlar.

Yalnızca temel bilgisayar bilgilerine sahip olan kişilerin rahatlıkla katılabileceği Web tasarım kursunda ister kişisel ister kurumsal site yapmak isteyenlere eğitim veriyoruz. Uzman kadromuz tarafından verilen Web tasarımı eğitimi sonunda kursiyerlerimiz web ajanslarında son derece iyi bir kariyer edinme hakkına sahip oluyorlar.

Bir diğer kurs olan Photoshop kursu ile amacımız, kursiyerlerimize bu alanda ileri seviyede bilgi ve beceri kazandırmaktır. Photosop eğitimi sayesinde öğrencilerimiz; poster yapımı, manipülasyon teknikleri, eski fotoğrafları renklendirme, efekt ekleme ve benzeri alanlarda son derece yetkin bir hale gelirler. Bu eğitimi başarıyla tamamlayanlar tanıtım ve medya sektöründe kendilerine çok rahat bir şekilde iş bulabilirler.