Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ersin Bozkurt Kimdir?

Ersin Bozkurt, 1987 yılında

Ersin Bozkurt, 1987 yılında Ordu’da Mesudiye ilçesinde doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini dünyaya geldiği şehirde tamamlayan Bozkurt, şu anda otuz altı yaşındadır. Çocukluk yıllarında akıllı ve başarılı bir çocuk olarak anılırken eğitim konusunda birçok hayalinin de olduğundan söz etmiştir. Bu yüzden üniversite için RTE üniversitesinde İnşaat Teknolojisi bölümünü okuma hakkı kazanmıştır. Bölümünden başarıyla mezun olan Ersin Bozkurt, başarısını hayallerine ve ideallerine borçlu olduğundan söz etmektedir. Üniversite yıllarında eğitim alanında başarısının yanında sosyal aktivitelerde de yer almıştır. Okuduğu bölümden başarıyla mezun olmasının ardından hafif çelik yapı uzmanı olarak hizmet vermeye başlamıştır. İş sahasında oldukça başarılı olan Bozkurt, sektöründe örnek gösterilen isimlerden biridir. Günden güne daha başarılı bir yere sahip olurken, mesleki öneminin de bilincindedir.

Şimdilerde Evkon Prefabrike Çelik Yapı Çözümü. A.Ş. sahibidir. Kendisi bu alanda bilgi birikimi ve tecrübe ile öne çıkmaktadır. Sektörel uzmanlığına ek olarak sektöründeki başarılı şirketlerden birinin sahibi olarak anılmaktadır. İş sahasında ön planda tutulan Ersin Bozkurt, kişisel alanda da kendi ideallerine uygun olarak hareket etmektedir. Yaşamıyla ilgili ideallerinin ne olduğunu sorduğumuzda da iş yaşamından ötürü kendine ve sevdiklerine zaman ayıramamasının söz konusu olmadığını dile getirmektedir. Kendisi için yeterli zamanı ayırmasının yanında sevdikleriyle de sosyal aktivitelerde sık sık yer almaktadır.

Ersin Bozkurt Düşünceleriyle Övgüleri Topluyor

Ersin Bozkurt, kişisel özellikleriyle de takdir toplamaktadır. Kararlı duruşu ve anlayışlı tavrıyla birçok kişinin övgüsünü kazanmaktadır. Şirket bünyesinde çalışanlarıyla da uyum içerisinde ilerlemektedir. Yakın çevresi ve sevdikleri de kendisinin iyi niyet ve hassasiyetlerle hareket ettiğini söylemektedir. Ersin Bozkurt’a kendisiyle ilgili en belirgin özelliğinden söz etmesini istediğimiz zaman, azimli olduğundan bahsetmiştir. Azimli duruşunun, bugün olduğu kişi olmasında önemli bir yerinin olduğunu dile getirmiştir.

Çevresinin güvenini kazanmış olan Bozkurt, sosyal aktiviteler konusunda da oldukça aktiftir. Balık tutmak, mangal yapmak gibi aktivitelere zaman ayırmaya önem vermektedir. Aynı zamanda girişimci bir karakter olarak tanınmaktadır. Bundan ötürü günden güne daha da başarılı olacağı düşünülmektedir. Yeniliklere ve deneyimlere açık olduğundan söz eden Bozkurt, aynı zamanda hayvansever oluşuyla da örnektir. Sadece başarılı bir iş insanı olarak değil örnek bir birey olarak da öne çıkmaktadır.