Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK Parti Bursa’da istişareleri sürdürüyor

AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, AK Parti’nin kuruluşundan bu yana il başkanları ve yönetimleri ile biraraya gelmeye devam ediyor. BURSA …

AK Parti Bursa İl

AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, AK Parti’nin kuruluşundan bu yana il başkanları ve yönetimleri ile biraraya gelmeye devam ediyor.

BURSA (İGFA) – Bursa’da önceki dönem il başkanlarından Nagip Vardar, Cemalettin Torun, AK Parti MYKY Üyesi Ayhan Salman ve yönetim kurulu üyeleri ile toplantılar gerçekleştiren AK Parti İl Başkanı Davut Gürkan, istişarelerde bulundu.

Gerçekleştirilen toplantılarda konuşan İl Başkanı Gürkan, milletin kuruluşundan bu yana verdiği destekle Türkiye’yi bölgesinde ve dünyada söz sahibi haline getiren AK Parti’nin gücünü aktif görevi olsun ya da olmasın her kademeden teşkilat mensuplarının birlik ve beraberliğinden aldığını söyledi.

Türkiye’nin güçlü geleceği adına tek yürek, tek vücut olan AK teşkilatların her dönemde örnek işlere imza attıklarını belirten Başkan Gürkan, “Ülke ve dünya olarak zor ve önemli bir süreçten geçiyoruz. İki yıldan fazla bir süredir devam eden pandemi ve beraberinde tüm dünyada getirdiği ekonomik zorluklara, yakın coğrafyamızda yer alan ve yakın ekonomik ilişkiler içerisinde bulunduğumuz iki ülke arasındaki savaşa rağmen Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde ülkemiz için vizyoner yatırımlarımız ve projelerimiz devam ediyor. Bir yandan da her kesimden vatandaşımızı desteklemeyi, bu zorlu süreci hep birlikte daha da güçlü aşabilmek için gerekli adımları atmayı sürdürüyoruz. Türkiye’nin ve Hükümetimizin gücü milletimizin her şartta ülkesi için gösterdiği ferasetli duruşundan ve yüreği memleket sevdası ile atan AK kadroların işte bu birlik ve beraberliğinden kaynaklanıyor. İşte bu güçle 2023 seçimlerine hazırlanıyoruz ve inanıyorum ki Aziz Milletimizin desteği ile dünya yalnızca ülkesi için değil bölgesi ve İslam Dünyası ve tüm dünyadaki mazlum halklar için umut olan güçlü Türkiye’yi hep birlikte şahlandırmaya devam edeceğiz” diye konuştu.