Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bursa Kitap Fuarı’nda son üç gün

Bursa’da bu yıl 19’uncusu düzenlenen Kitap Fuarı’nda son üç güne girildi. BURSA (İGFA) – Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar …

Bursa'da bu yıl 19'uncusu

Bursa’da bu yıl 19’uncusu düzenlenen Kitap Fuarı’nda son üç güne girildi.

BURSA (İGFA) – Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği iş birliği, Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası, Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bursa Uludağ Üniversitesi desteği ile düzenlenen Bursa 19. Kitap Fuarı, 11 Mart 2022 tarihinde yapılan açılışla Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştiriliyor.

Bölgenin kültürel yaşamına önemli katkılar sağlayan Bursa Kitap Fuarı’na bu yıl 300’e yakın yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılıyor.

Bursa 19. Kitap Fuarı son üç gününün konukları arasında Sevil Atasoy, Ö. Tuğrul İnançer, Besim F. Dellaloğlu, Bahadır Yenişehirlioğlu, Bircan Yıldırım, Mustafa Armağan, Nuray Sayarı, Barış Terkoğlu, Sinan Akyüz, Murat Menteş, Kahraman Tazeoğlu ve daha pek çok değerli yazar, şair ve bilim insanı bulunuyor.

Girişin ücretsiz olduğu Bursa 19. Kitap Fuarı her gün 10.00 – 19.30, kapanış günü olan 20 Mart tarihinde ise 10.00 – 19.00 saatleri arasında ziyaret edilebiliyor.