Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bursa’da İYİ Partili gençlerden oratoryo

İYİ Gençlik Bursa Teşkilatları, bütün dünyaya nam salan Çanakkale şehit ve gazileri 18 Mart Çanakkale Zafer’nin 107. yıldönümü dolayısıyla …

İYİ Gençlik Bursa Teşkilatları,

İYİ Gençlik Bursa Teşkilatları, bütün dünyaya nam salan Çanakkale şehit ve gazileri 18 Mart Çanakkale Zafer’nin 107. yıldönümü dolayısıyla hazırladıkları, “GEÇİLMEZ KALE ÇANAKKALE” adlı oratoryo gösterisiyle andı.

BURSA (İGFA) – Bursa’da oyuncu ve koro kadrosunun tamamı, İYİ Parti’nin il ve ilçe Gençlik Kolları yöneticilerinden oluşan ve sadece 6 günlük sınırlı bir zaman diliminde, büyük bir emekle hazırlandığı belli olan gençlerin tiyatral gösterisi ayakta alkışlandı.

Nilüfer Plaza 16’da gerçekleşen oratoryo gösterisi sonunda partili gençlerden oluşan oyuncu kadrosunu kutlayan İYİ Parti Meclis Grup Başkanı Prof. Dr. İsmail Tatlıoğlu, “Doğrusu ben tıpkı bir su gibi akan muhteşem bir gösteri izledim. Bu iki saatlik anlamlı gösteri, kulaklara hoş gelen şarkı gibi sanki bir çırpıda geldi geçti. İl Gençlik Kolları Başkanımız Kadir Ateş’in nezdinde, bu başarılı özveriyi gösteren gençlerimizi yürekten alkışlıyoruz. Çanakkale Zaferi, gönlümüzden ve yüreğimizden asla silinmeyecek olan bir gurur abidesidir” dedi.

İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Türkoğlu da, “İYİ Gençlik ile bir kez daha gurur duyduk. Bütün dünya kamuoyunun önünde saygıyla eğildiği Çanakkale Kahramanlarımızın ruhları şad olsun. Bu harika oratoryo sayesinde bizler de Bursa’nın Yenişehir ilçemizden Çanakkale Savaşı’na giden Müstecep Onbaşımız’ın gerçekten çok anlamlı bir hikayesine tanık olduk. Emek veren tüm gençlerimizi gönülden alkışlıyorum. Sağ olsunlar var olsunlar” şeklinde konuştu.