Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Manisa Büyükşehir’den Hilaliye ve Sanayi Yolu için önemli işbirliği

Manisa Büyükşehir Belediyesi ile Akhisar Belediyesi tarafından imza altına alınan protokolle Büyükşehir Belediyesi tarafından Hilaliye Caddesi ve …

Manisa Büyükşehir Belediyesi ile

Manisa Büyükşehir Belediyesi ile Akhisar Belediyesi tarafından imza altına alınan protokolle Büyükşehir Belediyesi tarafından Hilaliye Caddesi ve Sanayi Yolu’nda devam eden çalışmaların hızlanması ve vatandaşların mağdur edilmemesi amacıyla asfalt üretiminin Akhisar Belediyesi şantiyesinde yer alan asfalt plentinde yapılması imza altına alındı. Protokol kapsamında, yapılan çalışma karşılığında Akhisar Belediyesine 15 bin metrekare kilit parke taş ve 150 ton asfalt verileceği belirtilirken, asfalt plentinde Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından 25 bin ton asfalt karılacağı ifade edildi.

MANİSA (İGFA)- Manisa Büyükşehir Belediyesi, 20 milyon liranın üzerinde yatırımla Akhisar’ın en önemli caddelerinden olan Hilaliye ile Şehit Polis Cemal Ilgaz Caddelerinde çalışmalarına devam ederken, bu çalışmaların daha da hızlanması ve vatandaşların mağdur olmaması amacıyla Akhisar Belediyesinde protokol imzalandı. Çalışma öncesi bölgede MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından 5 kilometrelik içme suyu şebeke ve ana isale hattı döşenirken, Fen İşleri Dairesi Başkanlığınca da yağmur suyu hatları yapımı gerçekleştirilmişti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay protokol imzalamak üzere Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu’yla bir araya geldi. Protokol, imza altına alınırken Başkan Dutlulu, hayırlı olmasını diledi.