Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Sanatçılarla Sanatseverleri Buluşturan Sergi

Ayvalık Belediyesi Orhan Peker Sanat Galerisi, Ayvalık Kültür Sanat Derneği’nin (AYKÜSAD) 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’ne özel olarak açtığı …

Ayvalık Belediyesi Orhan Peker

Ayvalık Belediyesi Orhan Peker Sanat Galerisi, Ayvalık Kültür Sanat Derneği’nin (AYKÜSAD) 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’ne özel olarak açtığı, “Dünya Kadınlar Günü” resim sergisine ev sahipliği yapıyor.

27 Mart akşamına kadar açık kalacak olan sergiye eşi Canan Ergin ile birlikte katılan Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, birbirinden değerli sanatçıları ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduğunu belirtti. Başkan Ergin, yıl boyunca sanatçıları Ayvalıklı sanatseverlerle buluşturmaya devam edeceklerini söyledi.

Geçtiğimiz ay yaşamını yitiren Ayvalıklı ressam Arif Buz’un anısını yaşatmak amacıyla, resimlerinin yer aldığı özel bir köşenin de bulunduğu sergiye eserleriyle şu sanatçılar katıldı: Hilal Kaya, Figen Bilge, Tuğba Aksezmeler, Taner Kalkan, Orhan Otan, Erkan Günönü, Mayda Eren, Nurhayat Oskay, (Ayla Aybaş Van Stokhem ) Ayşe Özkan, Hikmet Sülecik, Rabia Metin, Servet Taş, Çiğdem Varol, Ayşe Gündoğdu, Semra İğdır, Nesrin Kökatan ve Saliha Servetoğlu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı