Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bursa’da Ümit Besen ve Pamela coşkusu

Farklı müzik tarzlarını birleştirerek yeni şarkılara imza atan Ümit Besen ve Pamela Bursa’da sahne aldı. Nostalji rüzgarının yaşandığı Jolly …

Farklı müzik tarzlarını birleştirerek

Farklı müzik tarzlarını birleştirerek yeni şarkılara imza atan Ümit Besen ve Pamela Bursa’da sahne aldı. Nostalji rüzgarının yaşandığı Jolly Joker Bursa’da iki sanatçı da hayranlarıyla coşkulu anlar yaşadı ve yaşattı.

Beyza SAKAR (BURSA İGFA)- Bursa Jolly Joker’de sahne alan Ümit Besen ve Pamela hayranlarıyla eğlenceli vakit geçirdiler.

İlk olarak Ümit Besen’in Dilek Taşı, Hangimiz Sevmedik, Nikah Masası gibi şarkıları seslendirdiği coşkulu gecede sevenleri de şarkılara eşlik etti. En bilindik şarkısı olan İstanbul Seni Hapsetmiş şarkısı ile geceye renk katan Pamela, hareketli şarkıları ile müzikseverlerin yüzlerini güldürdü.

Daha sonra birlikte sahne alan ikili ortak çalışmaları olan ‘Seni Unutmaya Ömrüm Yeter mi?’ şarkısını seslendirdi. Gecenin kapanış şarkılarını seslendiren Ümit Besen, güçlü orkestra ile hafızalara kazınan bir gece yaşattı. Yoğun ısrar üzerine ikinci kez sahneye çıkan Besen, ‘I Love You’ şarkısıyla sahneye veda ederek, herkese teşekkür etti.